King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View

  • 96 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View Paphos med 2 sovrum, som har ett väldigt bra läge, inom 6 minuter till fots från Venus Beach, erbjuder boende för upp till 5 gäster. Den 96 m² stora lägenheten erbjuder gästerna utsikt över havet och ett privat strandområde.

King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View erbjuder balkong och klädloge, samt bekvämligheter som luftkonditionering. För extra bekvämlighet finns en separat toalett och en dusch på det här boendet. Dessutom finns det hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View erbjuder vattenkokare, kylskåp och köksredskap.

Gästerna kan besöka Pafos hamn som ligger cirka 2 km bort eller Paphos Arkeologiska park, inom 2,1 km från den här lägenheten. För att nå Paphoss hjärta till fots behöver du gå i 20 minuter. Det tar 5 minuter med bil att se Agia Solomoni Catacomb. Du kommer att befinna dig alldeles runt hörnet från busshållplatsen Kings Tomb 6 615.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View Paphos
Kings Palace - Modern, Sunny 2 Bed Ground Floor With Sea Views
Mobilpris

Kings Palace - Modern, Sunny 2 Bed Ground Floor With Sea Views

8.9
Fantastiskt 11 recensioner
76 m från boendet
USD 248 USD 223
per natt
105 Kings Palace - Fabulous 2 Bed, 2 Bath, Large Patio With Garden - Sea Views
Mobilpris

105 Kings Palace - Fabulous 2 Bed, 2 Bath, Large Patio With Garden - Sea Views

9.6
Exceptionellt 56 recensioner
77 m från boendet
USD 210 USD 189
per natt
Direct Sea View & Quality Bed - Kings Palace 1 Bed
Mobilpris

Direct Sea View & Quality Bed - Kings Palace 1 Bed

9.1
Utmärkt 47 recensioner
77 m från boendet
USD 87 USD 78
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Pafos Flygplats
    21 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Gratis parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Privat strand
    • Utomhusbassäng
    • Strand
    • Trädgård

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer0007714
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View?
      Populära sevärdheter nära King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View inkluderar bland annat Agia Solomoni Catacomb, Pafos hamn, Paphos Arkeologiska park.
    • ❓
      Hur stort är King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View?
      King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View är 96 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Pafos Flygplats
    21 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    King'S Palace Nice Apartments 2Bd, 2Bath Sea View Paphos

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng